درب پارکینگ

درب پارکینگ

درب اتوماتیک راه حل مورد نیاز زندگی امروز، فناوری در خدمت زندگی مدرن.

اگر چه در گذشته و در تاریخ مواردی مبنی بر تلاش برای ساخت درب اتوماتیک وجود داشته، اما طبعا این حجیم عظیم اپراتور و تنوع محصول که امروزه شاهد آن هستیم همه دلالت بر تسلط فناوری بر همه جنبه های زندگی ماست.

با نگاهی اجمالی به ساختمان های شهر متوجه موج هوشمند سازی اماکن خواهیم شد، درب خانه ها معرف ابتدایی ساختمان هاست. بنا براین با تعبیه درب های مناسب، شکیل، مدرن و ایمن درصد زیبایی ساختمان خود را بالا ببریم. هچنین اگر امنیت منزل یا محل کار دغدغه شماست اتوماتیک کردن درب ها انتخاب مناسبی برای شماست. مدل های جدید قابلیت دریافت کد را هم دارند که راهی مطمئن برای امنیت بیشتر و کنترل بالا بر رفت و آمد افراد را سبب می شود. ضمن اینکه آسایش و راحتی تنها با فشردن یک دکمه یا حتی به صورت اتوماتیک برای شما مهیاست. حتی اگر فراموشکار هستید امکان بسته شدن و قفل کردن درب به صورت اتوماتیک در خدمت شماست و امکان تعریف مدت زمان قفل ماندن درب در صورت غیبت طولانی مدت شما در تعطیلات یا مسافرت ها. همچون این سپری فولادین نه تنها محافظ پارکینگ، بلکه کل ساختمان است. تعیین سرعت باز و بسته شدن، تعریف حالت زمستانی، عدم اتلاف انرژی از سایر مزایای نسل جدید درب های اتوماتیک می باشد.

برخلاف نگرانی عمومی از مصرف بالای انرژی به خاطر برقی بودن درب های اتوماتیک پارکینگ، تنها زمان مصرفی هنگام باز شدن درب است که حداکثر ۱۵ ثانیه زمان می برد.
چشمی نقش اصلی را در ساختار درب اتوماتیک دارا می باشد. وظیفه تعیین وضعیت باز یا بسته بودن، کنترل تردد اشخاص وتوانایی تشخیص عدم وجود افراد یا وسایل به هنگام بستن درب توسط اشعه مادون قرمز از جمله وظایف چشمی است.
شرکت پاسارگاد با در اختیار داشتن انواع مختلف درب های اتوماتیک از بهترین برندهای اروپا آماده در اختیار گذشتن طیف وسیعی از گزینه های انتخابی برای درب های اتوماتیک مورد نظر شماست.

کلمات مرتبط با درب پارکینگ