حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ بوته ای که شامل حفاظ بوته خاری، حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ خاری است، برگرفته از بوته‌های خار است. این نوع حفاظ علاوه بر صرفه جویی سی درصدی در هزینه‌ها، امنیت و زیبایی بیشتری برای خانه‌ شما به ارمغان می‌آورد. پیش از این حفاظ ها به صورت سرنیزه ای و سیم خاردار اجرا می شد.

سارقان برای عبور از دیوار به دو مورد اساسی نیازمندند؛ اول دستگیره یا جای دست برای بالا رفتن از دیوار و در مرحله بعد جای پا برای ایستادن روی دیوار. ویژگی این حفاظ ها از بین بردن زمینه های سرقت است.

حفاظ شاخ گوزنی متشکل از شاخه‌ های فلزی پر پیچ و تاب و نوک تیز است. با توجه به عرض زیاد و پیکان های نوک تیز، هیچگونه امکان ایستادن روی دیوار و جای دست سارقان باقی نمی گذارد، به گونه ای که عبور از این نوع حفاظ ها بر روی سطح زمین نیز غیر ممکن است. هزینه نصب حفاظ شاخ گوزنی بیست الی سی درصد ارزان تر از سایر حفاظ ها است.

از سوی دیگر رنگ الکترو استاتیک یا رنگ کوره‌ای این نوع حفاظ ها ماندگاری رنگ را تضمین‌ می‌کند. نصب حفاظ بوته ای بسیار آسان و سریع است و در کوتاه ترین زمان بدون کوچک ترین آسیب به دیوار‌ها امکان پذیر است. حفاظ شاخ گوزنی در سایزها مختلف تولید می شود.

حفاظ شاخ گوزنی با امنیت و زیبایی بالا و قیمت ارزان برای مکان های بزرگی مانند باغ ها، مزارع پرورش ماهی، هتل ها، ویلا و منازل شخصی مناسب است.

 

 

کلمات مرتبط با حفاظ شاخ گوزنی